W tym albumie będę umieszczał prace projektowe. Znajdziesz tu plakaty, okładki CD i różne formy wydawnicze. Z czasem znajdą się tu zdjęcia wykonanych przeze mnie opakowań. Część z nich niestety zaginęła bezpowrotnie.


Plakaty

Plakaty z różnych okresów. Jedne stare inne bardzo stare... "Aquae Arnemetiae" ilustruje utwór formacji Cathedra. Hasło "Muzyka Jakiej świat Nie Widzi" pochodzi od tytułu niezwykłej płyty formacji Za Siódmą Górą. Wykorzystałem je w mojej realizacji dyplomowej.
Okładki CD

W tej części mojej galerii przedstawiam wybrane projekty płyt CD. Niezależnie powstały też książeczki oraz okładki.
Alfabet z Herbaty

Pomysł wykorzystania herbaty do stworzenia własnej czcionki wywodzi się z moich eksperymentów ze skanerem. Zauważyłem, że herbata ma bardzo ciekawą, graficzną strukturę i postanowiłem ją zeskanować. W dużym powiększeniu wszystko nabrało dramatycznego wyrazu, przywołującego na myśl wyschnięte od słońca kości. Postanowiłem wykorzystać tą strukturę w stworzeniu własnego liternictwa.

Na bazie czcionki Arial zbudowałem z plasteliny formy, które kładłem na skaner a następnie wsypywałem do nich suszoną herbatę. Zeskanowany obraz grafizowałem dla uzyskania jeszcze mocniejszego efektu a następnie konwertowałem na krzywe.
Dwudziestolecie Międzywojenne

Przedstawione w tej części galerii prace powstały na wystawę zorganizowaną przez Muzeum Historii Polski z okazji 90 rocznicy uzyskania niepodległości. Tytuł ekspozycji: "Dwudziestolecie Międzywojenne. Oblicza Nowoczesności".

Wystawa miała przekrojowy charakter. Obejmowała takie aspekty jak wydarzenia polityczne, zagadnienia społeczne, życie kulturalne epoki oraz kulturę materialną dwudziestolecia.

Moim zadaniem było przygotowanie serii plansz ukazujących życie kulturalne dwudziestolecia.

Najbardziej zabrakło mi możliwości przestrzennej prezentacji prac. Z braku czasu nie udało się też zrealizować projektu aranżacji Kawiarni Literackiej. W tym miejscu bardzo zależało mi na zbudowaniu nastroju panujścego w kawiarni. Planowałem aranżacje stolika kawiarnianego oraz umieszczenie kilku rekwizytów oddających ducha epoki.
Konstrukcje inżynierskie

Moje wizualizacje Syreny Sport i Syreny Roadster zostały wykorzystane w magazynie dla inżynierów. Dzięki uprzejmości redaktora naczelnego Macieja Stanisławskiego pojawiła się też informacja o mnie i mojej stronie.