Aquae Arnemetiae

Mistyczna podróż w nieznane. Inspiracją do powstania tej animacji, była elektroakustyczna muzyka zespołu Cathedra. Jest w tych utworach coś niezwykłego, słuchacz zostaje przeniesiony w świat, w którym czas płynie innym rytmem, gdzie zaciera się granica między jawą a snem.


Separation

Przepełniona smutkiem opowieść o nieuchronnym upływie czasu, który stopniowo odgradza nas od spełnienia marzeń. Realizacja utrzymana jest w konwencji symbolicznej baśni. Inspiracją do tworzenia tego klipu był utwór formacji Spear.Zwiastun Separation

Nieinteraktywna zapowiedź Separation. Animacja została stworzona aby przedstawić w formie krótkiego filmu Interaktywną Przestrzeń Graficzną. Całość została wyliczona w czasie rzeczywistym za pomocą silnika Doom3.Krótka Historia Czasu

Moja pierwsza próba animacji postaci. W projekcie wykorzystałem fragment utworu "Speed" formacji Atari Teenage Riot.
Interaktywa Przestrzeń Graficzna

Moja praca dyplomowa. Separation to autorska realizacja wykorzystująca silnik z gry komputerowej Doom3 do wykreowania symbolicznej i interaktywnej przestrzeni. Do uruchomienia Separation niezbędna jest pełna wersja gry Doom3 autorstwa id Software.


Separation CD Cover

Gotowa do wydruku koperta, 300dpi RGB.


Separation CD Label

Gotowy nadruk na płytę CD, 300dpi RGB.


Zwiastun Separation

Nieinteraktywna zapowiedź Separation. Animacja została stworzona aby przedstawić w formie krótkiego filmu Interaktywną Przestrzeń Graficzną. Całość została wyliczona w czasie rzeczywistym za pomocą silnika Doom3.