Przedstawiam tu prace dość nietypowe, bo w większości przypadków nie przekraczają 5cm długości. Większość narysowałem na kartce ksero za pomocą cienkopisu. Wszystkie prace powstały spontanicznie i rysowane były bardzo krótko.


Twarogi

Zbiór różnych dziwnych twarzy. Czasem śmiesznych a czasem groźnych. To tylko mała cząstka moich dziwnych pomysłów. Tytuły nadałem na zasadzie pierwszego skojarzenia.
Demony

W tej części galerii przedstawiam Wam różne dziwne straszydła, którymi straszy się małe dzieci...
Separation storyboard

Seria obrazków do animacji Separation. Prace formatu 4x3cm wykonane cienkopisem. Choć nie są dopracowane a czasem mogą sprawiać wrażenie chaotycznych to jednak powstały spontanicznie w bardzo krótkim czasie. Szkice tworzyłem podczas słuchania muzyki formacji Raison D'etre.
Miejsca

Seria prac przedstawiających różne dziwne miejsca. Inspiracją do tworzenia była dla mnie muzyka zespołów Raison D'etre, Sephirot, DCD i innych.
Zdarzenia

Wszystkie grafiki stworzyłem z myślą o animacjach. Powstawały pod wpływem słuchania muzyki i miały posłużyć jako baza do tworzenia teledysków w technice 3D. Choć przedstawiam tylko pojedyncze ujęcia to za każdym z nich stoi dłuższa opowieść. Samotność, upływ czasu i przestrzeń to moje ulubione tematy.
Grafika warsztatowa

Kilka prac powstałych na zajęciach z grafiki warsztatowej. Jest ich znacznie więcej. Czasem myślę nad powrotem do tradycyjnych technik.